درباره ما

شرکت میلر رنت کار فعالیت خودر را در زمینه خدمات اجاره خودرو در دبی از سال ۲۰۲۲ میلادی طی مجوز حکومت دبی، به پشتوانه دانش و تجربه متخصصان صنعت خودرو آغاز کرد. در این مجموعه شفافیت و صداقت را مبنای کارمان قرار داده‌ایم تا کیفیتی شایسته انتخابتان تدارک ببینیم. ما در میلیر رنت کار سعی کرده‌ایم تا با تنوع‌ بخشی به خدماتمان پاسخگوی سلیقه‌ها و ترجیحات مختلف مشتریان در زمینه اجاره خودرو باشیم. بهبود مستمر و تعهد به پاسخگویی، بستر توانمندساز منشور خدمات ما هستند. لذا همواره بر آن بوده و هستیم تا انتخابتان را با ارائه خدماتی متمایز ارج نهیم.

راز تمایز خدمات میلر

  • شفافیت و کیفیت: ما در کنار ارائه خدمات اجاره خودرو در دبی، اطلاعات کاملی را درباره موضوعاتی نظیر مقررات، ضوابط اجاره، هزینه‌ها و بیمه‌ها در اختیارتان می‌گذاریم. همه فرآیندها شفاف هستند و کیفیت تجربه شما برایمان از هر چیزی مهم‌تر است.
  • شرایط تحویل خودرو به انتخاب شما: در هر نقطه از دبی که باشید خودروی درخواستی‌تان را به دستتان می‌رسانیم. کافی است زمان و مکان انتخابی‌تان را برای تحویل گرفتن یا دادن خودرو مشخص کنید.

ارزش‌های بنیادین میلر

ما به تحلیل مستمر نیازهای مشتریان و فراهم‌سازی امکاناتی بهینه برای پاسخگویی به آن‌ها پایبند هستیم. در این راستا سعی کرده‌ایم تا آسایش و ترجیحات مشتریان را در اولویت قرار دهیم و خدماتمان را با معیارهای آن‌ها بسنجیم. در میلیر رنت کار:

  • تنوع کم‌نظیری از انواع برندها و مدل‌های خودروهای اقتصادی، خانوادگی و لوکس از سدان و SUVها گرفته تا تشریفات و ون پیش چشمتان است
  • خودروهایی تمیز و مرتب تحویل می‌گیرید و می‌توانید مطمئن باشید که خودرو درخواستی‌تان در بهترین شرایط ممکن تحویل خواهد شد.
  • از شرایط متنوع و منعطف تحویل خودرو لذت ببرید.
  • جهت راهنمایی و رسیدگی به خواسته‌های مشتریان در طی مدت اجاره خودرو پای کار هستیم تا آب در دلتان تکان نخورد!
  • می‌توانید با خودروی محبوبتان به سراغ جذابیت‌های دبی بروید. آخرین امکانات فناورانه و طراحی خودروسازهای مشهور جهان در شهری مدرن انتظارتان را می‌کشند.

سخن پایانی از مدیر اجرایی

در شرکت اجاره خودرو در دبی میلیر رنت کار یک هدف وجود دارد که آن بالاترین کیفیت فنی خودرو، کمترین قیمت‌های اجاره ماشین در دبی که منجر به رضایت شما مشتری عزیز بشود؛ زیرا من و تیم میلیر رنت کار می‌دانیم که پیشرفت و توسعه کسب‌وکار در گرو رضایت شما است. میلیر رنت مالک تمامی ناوگان خود در تمامی شعب ایران؛ دبی و خود می‌باشد و همواره از طریق واحد کنترل کیفیت تمامی جوانب کار و مسائل فنی و کارکنان در حال برسی است؛ اما اگر هر گونه نارضایتی و کاستی در خدمات، کیفیت خودرو، عملکرد کارکنان و هر انتقاد و پیشنهادی داشتید، لطفاً با این ایمیل به آدرس  با من در ارتباط باشید
info@millerrentalcar.com
شرکت میلیر رنت کار با سابقه 15 سال سابقه هدف تسهیل شرایط اجاره خودرو برای ایرانیان در خارج از کشور در امارات متحده عربی ، شهر دبی تاسیس شده است. اين مجموعه در تلاش است تا با ارتقاء سطح خودروهاي تحت مالكيت خود از اقتصادي تا تشريفاتي و بهره گيري از روش هاي مدرن ارائه خدمات، شرايط حمل و نقل آسان و سريع را در دسترس همه افراد قرار دهد.

پیمایش به بالا

خودروی هفته

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فقط 170 درهم روزانه